• تیم ها
  • همکاران

شرکت داده پردازی گرادیان

پیشرفت تکنولوژی‌های هوشمند مالی باعث شده‌ نرم‌افزارها، الگوریتم‌ها و عوامل هوشمند در بازارهای مالی برای تحلیل و معامله به طور گسترده در کشور‌های توسعه‌یافته مورد استقبال واقع شوند. با استفاده از این ابزارها می‌توان سفارشات را در بهترین قیمت‌ها و با بیشترین سرعت و دقت ثبت نمود، هزینه نهایی تراکنش‌ها را به طور چشم‌گیر کاهش داد، به طور موازی و همزمان سهم‌ها، شاخص‌ها و بازارهای مختلف را مانیتور و تحلیل کرد، قبل از استفاده از هر استراتژی آن را به طور کامل تست و ارزیابی کرد، ضریب ریسک معاملات تحت تاثیر هیجانات یا اشتباهات انسانی را حذف کرد و بستری مناسب شامل ابزارهای پیشرفته برای مدیریت بازدهی و ریسک پورتفوی ایجاد نمود.

گرادیان، با تکیه بر نیروی تیم جوان و نخبه متشکل از افراد خبره در حوزه‌های مهندسی مالی، مهندسی کامپیوتر و هوش مصنوعی با تمام توان ابزارهای معاملاتی مدرن و کارامد در بازارهای بورس اوراق و بهادار، بورس کالا و انرژی برای استفاده توسط کسب وکارها و سرمایه گذاران فعال توسعه داده است. این خدمات شامل بازارگردانی ، تکنولوژی‌های معاملاتی، زیرساخت داده، ابزارهای تحلیلی، ابزارهای ریسک‌سنجی و مدیریت ریسک می‌باشد. امید است با تکیه بر توان و استعداد افراد متخصص و به فضل پروردگار، گامی بزرگ، استوار و امیدبخش در راستای پیشبرد زیرساخت‌های تکنولوژیک در اقتصاد کشور برداشته باشیم.

چشم انداز :

گرادیان با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن در راستای ارائه خدمات نوین و با کیفیت به کسب وکارها و سرمایه گذاران فعال، بر توسعه زیرساخت ها تمرکز کرده تا بتواند در آینده نزدیک به یکی از شرکتهای پیشرو در بازارهای مالی تبدیل شود.

اهداف :

ارائه گستره ای از خدمات نوین مالی بر بستر هوش مصنوعی

ارتقا زیرساخت ها ی داده و بهبود بهره وری سیستمها

توسعه، نوآوری، و استفاده از تکنولوژی های جدید در بازار مالی

دستيابی به سطح کیفیت مطلوب در ارائه خدمات به مشتريان

 اهداف :
مسئولیت اجتماعی

همکاران

توسعه ارتباطات هوشمند فرزامامنیت شبکه رایا سامانهدانشگاه صنعتی امیرکبیرمبتکران پویا کارنشرکت بورسمانپویا اندیشان رسام رایانکارگزاری مبین سرمایه